Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > بازدید استاندار خراسان رضوی از مرکز آموزش علمی کاربردی تربت حیدریه

 


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت روز دانشجو

بازدید استاندار خراسان رضوی از مرکز آموزش علمی کاربردی تربت حیدریه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در  سفر به شهرستان تربت حیدریه و  بازدید از مراکز آموزش عالی شهرستان، از مرکز آموزش علمی کاربردی تربت حیدریه بازدید و با دانشجویان دیداری صمیمانه داشت.
وی ضمن گرامیداشت روز دانشجو، اهتمام دولت تدبیر و امید را به حوزه ی آموزش، پژوهش و توسعه ی مراکز دانش بنیان خاطر نشان کرد.
استاندار خراسان رضوی با حضور در کلاس های درس دانشجویان، اظهار داشت: دانشگاه ها باید در کنار فعالیت های آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی خود، مشکلات و معضلات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جامعه را شناسائی و با ارائه ی راهکارها و برنامه های متنوع برای رفع موانع با مشارکت سازما نها و نهادهای اجرائی، تلاش کنند.
وی با تاکید بر کاربردی کردن پژوهش ها و پایان نامه ها، افزود: باید با استفاده از قشر تحصیل کرده و از طریق روش های کارشناسی و عالمانه، بتوان مشکلی از معضلات موجود جامعه را حل و فصل کرد و در غیر این صورت مدرک دکترا و کارشناسی تنها در حد یک سند تحصیلی از نظام اموزشی کشور محسوب می شود.
رشیدیان اذعان کرد: اگر کشوری، سراغ دانشمندان، علما و اندیشمندان خود نرود محکوم به شکست است و خوشبختانه در این حوزه در استان خراسان رضوی ارتباط مطلوب و مستمری بین دانشگاه ها، حوزه های علمیه و پژوهشکده ها برقرار شده است.١٣:٠٠ - يکشنبه ٢١ آذر ١٣٩٥    /    عدد : ٢٥١٣٥    /    تعداد نمایش : ٥٨٣