Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > دیدار رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان با استاندار خراسان رضوی

 


  چاپ        ارسال به دوست

در راستای ربع قرن فعالیت دانشگاه جامع علمی کاربردی

دیدار رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان با استاندار خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی، دکتر سلجوقی، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی با مهندس رشیدیان استاندار خراسان رضوی روز چهارشنبه 3 ابان در محل استانداری دیدار و گفتگو کرد.

 مهندس رشیدیان در این دیدار ضمن حمایت از آموزش های مهارتی  که نیاز جدی امروز جامعه و استان است، بر ارتقای کیفیت سطح آموزشی دانشگاه های استان تاکید کرد و خواستار توجه جدی تر به آموزش های علمی و کاربردی شد. هم چنین در این جلسه مقدمات اولیه جهت امضای تفاهم نامه میان استانداری و دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی انجام شد و با توجه به نیاز دانشگاه جامع علمی کاربردی استان براساس جمعیت بالای دانشجویی و اهمیت خدمت رسانی آموزشی بیشتر به دانشجویان، مدرسان و مراکز اموزشی  موضوع نیاز به  زمین آموزشی واحد استانی نیز مطرح و مورد گفتگو قرار گرفت.

  لازم به توضیح است که در این جلسه  دکتر سلجوقی ضمن معرفی واحد استانی و مراکز علمی کاربردی خراسان رضوی، ظرفیت های دانشگاه را بعنوان اصلی ترین متولی نظام آموزش های عالی مهارتی که در راستای پیشبرد نظام مهارتی تلاش دارد تشریح نمود و ضمن تقدیر از استاندار جهت حمایت از فعالیت های دانشگاه جامع علمی کاربردی ، خواستار بکارگیری دانشگاه در کارگروه های مرتبط استانی شد.
١٧:١٧ - دوشنبه ٨ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ٢٨٤٤٤    /    تعداد نمایش : ٥٣