قابل توجه متقاضیان درخواست مجوز تدریس فراخوان شهریور سال ۱۳۹۷

۱۳ آذر ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۲ کد : ۴۱۲۷۲ اخبار

متقاضیان محترم تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی (فراخوان شهریور 97):

با توجه به بررسی های به عمل آمده و تائید اولیه برای متقاضیان دارای شرایط تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی، این متقاضیان ضروری است به سامانه جذب مدرسان دانشگاه به آدرس ذیل مراجعه و ضمن تکمیل کلیه موارد درخواستی، مدارک لازم را حداکثر تا تاریخ 25 آذر 97 بارگذاری نمایید. ملاک بررسی نهایی در زمان مصاحبه اطلاعات درج شده در این سامانه می باشد، لذا ضمن ثبت و بارگذاری این مدارک، در زمان مصاحبه نیز اصل مدارک از جمله: کارت ملی یا شناسنامه، اصل مدرک تحصیلی (کسانی که دانشنامه خود را به همراه دارند، ریزنمرات تائید شده را نیز به همراه داشته باشند)، کارت پایان خدمت، اصل نامه ها و گواهی ها مربوط به سوابق تدریس و اجرائی) و ...  به همراه داشته باشند.

http://hjazb.uast.ac.ir یا آی پی آدرس http://217.218.2.53

ضمنا در صورت عدم پرداخت هزینه بررسی در سامانه قبلی (سامانه سجاد- قسمت ثبت و ویرایش درخواست تدریس)، نسبت به پرداخت وجه (به صورت آن لاین) در آن سامانه، حداکثر تا تاریخ 25 آذر 97 اقدام گردد.

بدیهی است درصورت عدم ثبت و تکمیل مشخصات و بارگذاری مدارک لازم (در سامانه جذب)، و یا عدم پرداخت هزینه بررسی (در سامانه سجاد) در مهلت زمانی فوق، تقاضای این افراد قابل بررسی نبوده؛ ضمن حذف اسامی آنان، این دانشگاه هیچگونه مسئولیتی را برعهده نخواهد داشت.

در همین خصوص موارد زیر حائز اهمیت است:

1- با عنایت به تبصره 7 فراخوان دعوت به همکاری مدرس حق التدریس (شهریور 97)؛ در صورتیکه تعداد متقاضیان تدریس در هر گروه درس بیش از سه برابر ظرفیت اعلام شده باشد، کلیه متقاضیان آن گروه درس می بایست در آزمون کتبی مربوط شرکت نمایند و پذیرفته شدگان آزمون برای مصاحبه علمی و عمومی دعوت خواهند گردید. (متقاضیان برای اطلاع از وضعیت خود به ایمیل ثبت شده در سامانه سجاد مراجعه نمایند- این افراد پس از انجام مراحل فوق منتظر اطلاع رسانی برای شرکت در آزمون باشند).

2- با عنایت به تبصره 8 فراخوان دعوت به همکاری مدرس حق التدریس (شهریور 97)؛ در صورتیکه تعداد متقاضیان تدریس در هر گروه درس به میزان سه برابر ظرفیت اعلام شده و یا کمتر باشد، کلیه متقاضیان آن گروه درس برای مصاحبه علمی و عمومی دعوت خواهند گردید. (متقاضیان برای اطلاع از وضعیت خود به ایمیل ثبت شده در سامانه سجاد مراجعه نمایند- این افراد پس از انجام مراحل فوق منتظر اطلاع رسانی برای دعوت به مصاحبه باشند).

کلید واژه ها: متقاضیان تدریس


( ۶ )